KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13989090
nr 1398 9090
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Troll. Signerad. Motivet: 26x34, yttermått inklusive ram: 33x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:39:26
700 kr
900 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt